Nový Citroen Ë-Berlingo

NOVÝ CITROËN Ë-BERLINGO

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  PONÚKA VÁM POHODU A SLOBODU

  Citroën, priekopnícke vozidlo určené na voľný čas od roku 1996, rozširuje svoj sortiment a ponúka elektrickú verziu modelu Berlingo, rodinného vozidla s flexibilným priestorom pre cestujúcich a vynikajúcou kapacitou úložných priestorov.
  Nový model Citroën ë-Berlingo je určený pre všetkých bez ohľadu na vek, ktorí majú radi aktívny životný štýl a záleží im na životnom prostredí. Nájdu v ňom ideálneho praktického a všestranného partnera, s ktorým si môžu pokojne vychutnávať všetky voľnočasové aktivity.

  DOJAZD, KTORÝ VÁM POSKYTNE VOĽNOSŤ POHYBU

  Citroën ë-Berlingo čerpá z najlepšej technológie elektrického pohonu, ktorú vyvinula skupina Stellantis. Jeho lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 50 kWh zvládne dojazd až 280 km* v závislosti od zvoleného režimu jazdy. Vzťahuje sa naň záruka osem rokov alebo 160 000 km (na kapacitu 70 % akumulátora na konci obdobia viazanosti). Osvedčenie o kapacite akumulátora sa vydáva po kontrole po jednom roku alebo 20 000 km, potom po každom servise každé dva roky alebo 40 000 km. Reťazový pohon v záujme optimalizácie dojazdu vozidla rekuperuje energiu počas fázy brzdenia alebo spomaľovania. Rekuperáciu možno zvýšiť aktiváciou tlačidla „B“ na konzole.

  Nový Citroen Ë-Berlingo
  Automatická prevodovka nového Citroenu Ë-Berlingo

  AUTOMATICKÁ PREVODOVKA
  NOVÝ PREPÍNAČ RADENIA Ë-TOGGLE

  Elektrickým prepínačom radenia ë-Toggle na stredovej konzole sa ovláda automatická prevodovka s funkciami jazdy (R, N a D), vďaka ktorým vodič ľahko zaradí spätný chod, neutrál alebo jazdu vpred. Prepínač spojený s tlačidlom, ktoré má dve polohy:

  • „P“ na aktiváciu režimu parkovania,
  • „B“ na aktiváciu režimu brzdenia , ktorý zvyšuje rekuperáciu energie pri brzdení alebo spomaľovaní vozidla.

  MOŽNOSTI NABÍJANIA
  PRAKTICKÉ, JEDNODUCHÉ A ROZMANITÉ

  V závislosti od používania svojho nového modelu Citroën ë-Berlingo máte k dispozícii tri možnosti nabíjania s rôznou rýchlosťou:

  • Domáce nabíjanie pomocou kábla typu 2, kompatibilného so štandardnou zásuvkou 8 A alebo zosilnenou zásuvkou 16 A (zosilnená domáca zásuvka typu Green Up + zásuvka), ktoré umožňuje plné nabitie za menej ako 15 hodín.
  • Súkromné alebo verejné rýchle nabíjanie pomocou kábla typu 3, ktoré vyžaduje inštaláciu nástennej nabíjačky na rýchle nabíjanie striedavým prúdom. Čas nabíjania z 0 % na 100 % je potom sedem a pol hodiny (nástenná nabíjačka s výkonom 7,4 kW jednofázová) alebo päť hodín (nástenná nabíjačka s výkonom 11 kW trojfázová).
  • Super-rýchle nabíjanie na verejných nabíjacích staniciach s výkonom až 100 kW pomocou kábla typu 4 zabudovaného do nabíjacej stanice, ktoré umožňuje nabiť batériu s kapacitou 50 kWh na 80 % za 30 minút.
  Nový Citroen Ë-Berlingo