Citroën Ë-Berlingo Van

CITROËN BERLINGO VAN

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  NOVÝ CITROEN BERLINGO VAN

  Ikonické vozidlo Citroën Berlingo, ktoré bolo uvedené na trh v roku 1996 a vyrobilo sa ho viac ako 1,5 milióna kusov, prenecháva miesto svojej tretej generácii pomenovanej Citroën Berlingo Van. Nový Citroën Berlingo Van predstavuje skutočný generačný skok z hľadiska dizajnu, výbavy a modularity a je ideálnym partnerom pre profesionálov.

  Citroën Berlingo Van

  SURROUND REAR VISION

  Citroën Berlingo Van  ponúka úplne novú inováciu v úžitkových vozidlách: technológiu Surround Rear Vision poskytujúcu nevídanú viditeľnosť.

  Farebný 5′ displej na mieste stredového spätného zrkadla zobrazuje zábery z dvoch kamier (jedna sa nachádza v držiaku spätného zrkadla spolujazdca a druhá nad zadnými krídlovými dverami).

  3 možné zobrazenia:
  – Kontrola zadného priestoru: displej zobrazuje pohľad na zadný priestor z veľkej diaľky v osi vozidla, aby vodič pri jazde lepšie poznal tento priestor
  – Kontrola bočného priestoru: displej zobrazuje pohľad na bočný priestor zo strany spolujazdca, aby sa obmedzili mŕtve uhly
  – Cúvacia kamera – displej zobrazuje priestor blízko za vozidlom, aby sa uľahčilo manévrovanie s autom pri cúvaní

  MOTORIZÁCIA NAJNOVŠEJ GENERÁCIE

  Nová ľahká platforma a účinné motorizácie zabezpečujú dynamické jazdné vlastnosti, naozajstný jazdný komfort a optimálnu nákladovú efektívnosť.

  – 4 naftové verzie: BlueHdi 75 BVM, BlueHDi 100 BVM, BlueHDi 100 S&S BVM, BlueHdi 130 S&S BVM6 a EAT8                                                                                                                                                                                                                       – 1 benzínová verzia s PureTech 110 S&S BVM6

  Najnovšia generácia automatickej 8-stupňovej prevodovky EAT8 „Efficient Automatic Transmission“ s ovládacími páčkami na volante ponúka ozajstné potešenie z jazdy na dlhých trasách, ale aj pri množstve jázd za deň.

  Citroën Berlingo Van