Nový Citroën C4

CITROËN C4

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  CITROËN ZNOVUOBJAVUJE KOMPAKTNÝ HATCHBACK

  Citroën pokračuje v roku 2020 vo svojej elektrickej ofenzíve s vozidlami Nová ë-C4 – 100% ëlectric a Nová C4, ktoré predstavujú: novú dizajnovú etapu značky Citroën, mimoriadny komfort na palube a možnosť voľby pohonu: 100% elektrický, benzínový alebo naftový pohon.

  Nová ë-C4 – 100% ëlectric a Nová C4 sú dôstojnými pokračovateľkami 92-ročného vývoja kompaktných hatchbackov značky Citroën. Od roku 1928 sa vystriedalo 10 generácií hatchbackov, ktorých sa predalo 12,5 milióna kusov.

  Nový Citroën C4

  INOVATÍVNA PREDNÁ STRANA

  Citroën C4 má energický a rozhodný postoj :
  Vysoko posadená kapota, predná strana preberajúca nové estetické princípy značky Citroën: svetelný podpis v tvare písmena V so svetlometmi rozdelenými do dvoch úrovní a chrómované dvojité šípy, ktoré sú pretiahnuté po celej šírke vozidla.
  V tomto jedinečnom vyhotovení vyniká technológia Citroën 100% LED Vision na denných svetlách, svetlometoch a hmlových svetlometoch.

  AERODYNAMICKÝ PROFIL

  Aerodynamický profil ponúka veľkorysé objemy, ktoré podčiarkuje zopár jemných a zároveň svalnatých línií karosérie, prepracovaných „na telo“ a prinášajúcich silu a výrazný charakter.
  Krátke predné a zadné previsy v kombinácii s kolesami s veľkým priemerom (690 mm) a svetlá výška 156 mm, dodávajú vozidlu jedinečný vyvýšený postoj, ktorý je výrazný a rozhodný, „pripravený na vyštartovanie“.

  Nový Citroën C4
  Automatická prevodovka nového Citroënu C4

  8-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8

  8-stupňová automatická prevodovka EAT8 získala nový ovládač. Ponúka 3 polohy (R, N a D) pre ľahkú voľbu medzi spiatočkou, neutrálom a jazdou dopredu, a 2 tlačidlá:
  P na aktiváciu Parkovacieho režimu,
  M na aktiváciu Manuálneho režimu pri verziách s benzínovým alebo naftovým motorom,
  alebo B na aktiváciu Brake režimu pri elektrickej verzii.

  VEĽKORYSÝ BATOŽINOVÝ PRIESTOR

  So svojim ľahko využiteľným veľkorysým batožinovým priestorom o objeme 380 litrov patrí nový Citroën C4 medzi vozidlá s najväčším batoživnovým priestorom vo svojom segmente.
  Dvojpolohová podlaha umožňuje rozčleniť batožinový priestor, po sklopení zadného sedadla je podlaha úplne rovná. Možno ju nastaviť do šikmej polohy pre ľahšie nakladanie.

  Batožinový priestor nového Citroënu C4

  OBJAVTE NOVÝ CITROËN C4