Citroën Ë-Berlingo Van

CITROËN Ë-BERLINGO VAN

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  100% ELEKTRICKÝ

  Nový CITROËN Ë-BERLINGO VAN poskytuje podnikateľom vhodné riešenie aktuálnych problémov spojených s mobilitou v nizkoemisných zónach.  Oceníte ho ale aj pri jazde mimo mesta s dojazdom až 275km. CITROËN Ë-BERLINGO VAN po poskytne:

  •     Dojazd až 275 km*
  •     Batériu dobijete kapacitu 80 % pri rýchlonabíjacích staniciach už za 30 minút
  •     Cestovanie v triede Ë-COMFORT
  •     Smart služby, které zjednodušia koždodennú obsluhu vozidla (plánovanie ciest, naprogramovanie odloženého nabíjania atď.).
  Citroën Ë-Berlingo Van
  Citroën Ë-Berlingo Van
  • Kabína Extenso umožnuje prepravu troch osôb (sklopiteľná a modulárna dvojsedačka spolujazdca) ako aj užitočné využitie vnútorného priestoru.
  • Maximálny nakladací objem 3,3 m3 pre verziu L1 a 4,4 m3 pre verziu L2.
  • Nakladaciu dĺžku na úrovni podlahy, ktorá dosahuje 1,80 až 2,05 m a 3,00 m až 3,25 m so sklopenou dvojsedačkou spolujazdcov.
  • Užitočné zaťaženie až do 730 kg

  BATÉRIE

  Batérie využívajúce lítium-iónovú technológiu poskytujú dojazd 170 km. Sú prispôsobené na dva spôsoby nabíjania:

  NORMÁLNE NABÍJANIE

  V sieti s napätím 230 V, s maximálnou dobou nabitia 8h (14A) alebo 15h (8A). Táto doba sa môže líšíť v závislosti od intenzity elektrického prúdu (rôzne hodnoty v rámci Európy).

  RÝCHLE NABÍJANIE

  Pomocou špeciálneho nabíjacieho zariadenia s napätím 380V s maximálnou dobou nabíjania 30 minút pre nabitie na 80% (95A) .

  Citroën Ë-Berlingo Van

  VIAC TECHNOLÓGIÍ

  Berlingo Electric, ktoré je výsledkom kreatívnej technológie Značky, ponúka v rámci svojho segmentu úplne nové funkcie:

  Palubné prístroje

  s ukazovateľom energie, ktorý uvádza výkon batérie v reálnom čase, ukazovateľom spotreby energie, ukazovateľom dodatočnej spotreby (na klimatizáciu a kúrenie) a navigačným systémom zobrazujúcim umiestnenie nabíjacích staníc.

  Rekuperácia energie

  Citroën Berlingo Electric využíva po celý čas kinetickú energiu vznikajúcu pri spomaľovaní alebo brzdení na dobíjanie batérie.

  Klimatizácia / Kúrenie

  Systém klimatizácie a kúrenia v Citroëne Berlingo Electric je plne elektronický a obsahuje funkciu „ECO“ pre zníženie spotreby energie.

  Asistent rozjazdu do kopca

  Citroën Berlingo je sériovo dodávaný s Asistentom rozjazdu do kopca, ktorý je prepojený so systémom ESP (Elektronický Stabilizačný Program).